Nowa inwestycja

 

 

Informujemy, że firma PJORO Sp. z o. o. realizuje projekt pt. Rozwój PJORO Sp. z o. o. poprzez rozszerzenie oferty firmy o stoły z innowacyjnym rodzajem blatu.

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach poddziałania 1.4.1 Dotacje bezpośrednie, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego woj. podkarpackiego na lata 2014-2020.

Celem projektu jest wprowadzenie do oferty „PJORO” Sp. z o. o. nowego innowacyjnego na skalę europejską produktu w postaci stołu z blatem drewnianym ze sprężeniem oraz wzrost zatrudnienia w firmie wynikający z utworzenia 6 nowych miejsc pracy, poprzez budowę nowej hali produkcyjnej w miejscowości Handzlówka oraz zakup środków trwałych niezbędnych do uruchomienia produkcji nowego wyrobu.

Projekt dotyczy budowy hali produkcyjnej w miejscowości Handzlówka w gminie Łańcut w powiecie łańcuckim oraz zakupu maszyn niezbędnych do uruchomienia i wprowadzenia przez Wnioskodawcę na rynek nowego produktu w postaci stołów z blatami drewnianymi ze sprężeniem. W ramach projektu zostaną zakupione następujące maszyny i urządzenia:

1) Centrum obróbczego do drewna

2) Wielopiła

3) Giętarka do rur i profili

4) Prasa wiatrakowa

5) Nakładarka walcowa do kleju

6) Szczotkarka

7) Suszarnia próżniowa

Wartość ogółem projektu: 3 068 851,23 zł

Dofinansowane projektu z UE: 1 372 250,55 zł

© 2004 - 2017 PJORO Sp. z o.o.. All Rights Reserved. Designed by drMroo